my best accomplishments in life essay essay on role of computers in education compare and contrast essay city life and country life role of science and technology in modern world essay

Ekspoziturat tona

Info

+383 (0) 38 400 888
+383 (0) 49 777 075
+383 (0) 49 779 994

info@m-technologie.com
shitja@m-technologie.com

Na ndiqni

Hotel me 5 yje – Swiss Hotel Diamond, Lugano

Swiss Diamond Hotel është një hotel luksoz me pesë yje i vendosur në Lugano, i mirënjohur në të gjithë Zvicrën aq sa në Italinë Veriore për ekskluzivitetin e tij dhe përsosmërinë e shërbimeve të ofruara. Në një cep magjepsës të liqenit të Luganos, i tejkaluar nga pamja e magjepsur e montains, Swiss Diamond Hotel kombinon uniken, madhështinë e Alpeve me romantizmin e Liqenit të Lugano.

Pas një fasade elegante, moderne, është një hotel me të vërtetë luksoz me akomodim ngrënie dhe ambiente të kohës së lirë që sigurisht renditet ndër më të mirët në Zvicër. Dhoma dhe apartamente luksoze lejojnë udhëtarët e kohës së lirë ose të biznesit të vlerësojnë atmosferën ekskluzive të këtij lokacioni simpatik, ku vëmendje e veçantë i është kushtuar ruajtjes së traditës së madhe të hotelit.

Klienti
Hotel me 5 yje - Swiss Diamond Hotel, Lugano

Best Benefits of Project

Idea dhe kreativiteti

Planifikimi dhe koncepti

Konstruksion

sqSQ