cheap uk essay writers dissertation on vocabulary acquisition uss maine thesis thesis statement for italian renaissance art

Ekspoziturat tona

Info

+383 (0) 38 400 888
+383 (0) 49 777 075
+383 (0) 49 779 994

info@m-technologie.com
shitja@m-technologie.com

Na ndiqni

Swiss Diamond Hotel Prishtinë

Projekt i realizuar në Kosovë

Hoteli është i vendosur përballë Qeverisë dhe Parlamentit si dhe vetëm disa hapa larg Teatrit Kombëtar dhe Zyrës Qëndrore të Këshillit Evropian. Një hotel luksoz me pesë yje me tavanin e lartë, llambadarët kristalorë jep ndjesinë e një ndërtese mbretërore. Punimet e krijuara me dorë të stilistëve të njohur ndërkombëtarisht dhe sistemi i fasadës, dyerve dhe dritareve nga alumini Schüco shtojnë veçantinë dhe bukurinë e hotelit.

 

Klienti
Swiss Diamond Hotel Prishtinë

Çdo projekt për ne është unik

Idea dhe kreativiteti

Planifikimi dhe koncepti

Konstruksion

sqSQ